Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Par airBaltic padomes priekšsēdētāju atkārtoti ievēl Liepiņu

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic padomes sēdē Andris Liepiņš tika atkārtoti ievēlēts par padomes priekšsēdētāju, savukārt Nikolajs Sigurds Bulmanis tika ievēlēts padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā.

airBaltic padomes sastāvā ir seši locekļi – Andris Liepiņš, Nikolajs Sigurds Bulmanis, Gints Kiršteins, Raitis Tukāns, Valters Grīnvalds, Ilze Aleksandroviča.

Vakar notikušajā sēdē padomes locekļi uzklausīja arī ziņojumu no lidsabiedrības vadības par biznesa plāna sagatavošanas progresu saskaņā ar valdības izskatīto lidsabiedrības stratēģiju.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka pērn decembrī notikušajā a/s Air Baltic Coorporation akcionāru sapulcē uzņēmuma bijušā privātā akcionāra a/s Baltijas Aviācijas sistēmas (BAS) pārstāvju vietā tika iecelti seši jauni, valsts virzīti, padomes locekļi.

Tā kā pērn decembrī valsts pārņēma airBaltic akcijas un kļuva par 99,8% uzņēmuma akciju turētāju, uzņēmuma padomē nepieciešams aizstāt bijušā privātā akcionāra BAS izvirzītos pārstāvjus.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma