Dienas Bizness

 • 28 trešdiena,
  septembris

  Sergejs, Svetlana, Lana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Par ātruma pārsniegšanu policisti dāvinās disku  4

Dienu pirms Līgo svētkiem, 22. jūnijā, satiksmes drošības kampaņas Skarbās Jāņu dziesmas ietvaros Valsts policijas Ceļu policijas birojs organizē pirmsjāņu reidu. Autovadītājiem, kuri būs pārsnieguši atļauto braukšanas ātrumu vai tiks pieķerti, braucot alkohola vai narkotisko vielu reibumā, ceļu policisti ne tikai izrakstīs protokolu, bet arī dāvinās Skarbo Jāņu dziesmu izlasi.

Saskaņā ar Valsts policijas sniegto informāciju pirmsjāņu reidā kopā ar ceļu policistiem dosies arī Suitu sievas, kuras apdziedās likumpārkāpējus.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sadarbībā ar Valsts policiju pirms Jāņiem uzsāka satiksmes drošības kampaņu Skarbās Jāņu dziesmas. Tās mērķis ir novērst lielo negadījumu skaitu, kas tiek izraisīti braucot alkohola reibumā, un atgādināt par šīs rīcības iespējamām sekām.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    5

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma