Dienas Bizness

 • 10 sestdiena,
  decembris

  Guna, Judīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Par ātruma pārsniegšanu policisti dāvinās disku  4

Dienu pirms Līgo svētkiem, 22. jūnijā, satiksmes drošības kampaņas Skarbās Jāņu dziesmas ietvaros Valsts policijas Ceļu policijas birojs organizē pirmsjāņu reidu. Autovadītājiem, kuri būs pārsnieguši atļauto braukšanas ātrumu vai tiks pieķerti, braucot alkohola vai narkotisko vielu reibumā, ceļu policisti ne tikai izrakstīs protokolu, bet arī dāvinās Skarbo Jāņu dziesmu izlasi.

Saskaņā ar Valsts policijas sniegto informāciju pirmsjāņu reidā kopā ar ceļu policistiem dosies arī Suitu sievas, kuras apdziedās likumpārkāpējus.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sadarbībā ar Valsts policiju pirms Jāņiem uzsāka satiksmes drošības kampaņu Skarbās Jāņu dziesmas. Tās mērķis ir novērst lielo negadījumu skaitu, kas tiek izraisīti braucot alkohola reibumā, un atgādināt par šīs rīcības iespējamām sekām.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma