Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

Par ātruma pārsniegšanu policisti dāvinās disku  4

Dienu pirms Līgo svētkiem, 22. jūnijā, satiksmes drošības kampaņas Skarbās Jāņu dziesmas ietvaros Valsts policijas Ceļu policijas birojs organizē pirmsjāņu reidu. Autovadītājiem, kuri būs pārsnieguši atļauto braukšanas ātrumu vai tiks pieķerti, braucot alkohola vai narkotisko vielu reibumā, ceļu policisti ne tikai izrakstīs protokolu, bet arī dāvinās Skarbo Jāņu dziesmu izlasi.

Saskaņā ar Valsts policijas sniegto informāciju pirmsjāņu reidā kopā ar ceļu policistiem dosies arī Suitu sievas, kuras apdziedās likumpārkāpējus.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sadarbībā ar Valsts policiju pirms Jāņiem uzsāka satiksmes drošības kampaņu Skarbās Jāņu dziesmas. Tās mērķis ir novērst lielo negadījumu skaitu, kas tiek izraisīti braucot alkohola reibumā, un atgādināt par šīs rīcības iespējamām sekām.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Peru aizdegusies lidmašīna ar 141 cilvēku

Peru aizdegusies lidmašīna ar 141 cilvēku

Otrdien pēc avārijas nosēšanās Peru vidienes pilsētā Hauhā aizdegusies lidmašīna, kurā atradies 141 cilvēks, vēsta vietējie mediji. Negadījumā neviens cilvēks nav gājis bojā, tā kā pasažieri paspējuši laicīgi pamest lidmašīnu Boeing...

Reklāma