Komercdarbības konsultāciju uzņēmums JS Advisory kļuvis par 90% taksometru firmas Baltic Taxi kapitāldaļu turētāju, liecina datubāzes Lursoft informācija.

Saskaņā ar publicēto informāciju Latvijas nacionālās aviokompānijas mazākuma akcionārs Baltijas Aviācijas sistēmas (BAS) joprojām ir 7% daļu turētājs, savukārt uzņēmējam Jānim Naglim aizvien pieder 3% Baltic Taxi kapitāldaļu.

JS Advisory īpašnieks Jānis Strazdiņš aģentūrai norādīja, ka uzņēmums būs Baltic Taxi finanšu investors. «JS Advisory turpmāk darbosies kā finanšu investors Baltic Taxi uzņēmumā, bet būtiskas izmaiņas taksometru firmas darbībā tuvākajā laikā nav paredzētas. Tiks veiktas izmaiņas uzņēmuma valdē, un tajā tiks iesaistīts arī JS Advisory pārstāvis, tomēr Nagļa kungs [vienīgais Baltic Taxi valdes loceklis] savu vietu valdē saglabās, jo ir ļoti kompetents un zinošs,» sacīja J. Strazdiņš.

Precīzu darījuma summu J. Strazdiņš neatklāja.

Db.lv jau vēstīja, ka iepriekš lielākais īpašnieks bija pats Baltic Taxi, kurš janvāra sākumā kļuva par 90% uzņēmuma kapitāldaļu īpašnieku. Savukārt vēl pirms tam lielākais īpašnieks bija BAS, kam piederēja 97% uzņēmuma daļu.

Lursoft informācija liecina, ka JS Advisory reģistrēts 2010. gada februārī un tā vienīgais īpašnieks ir J. Strazdiņš. Pirmajā darbības gadā uzņēmums strādāja ar 562 latu apgrozījumu un guva 29 latu peļņu.

Baltic Taxi 2010. gadā strādāja ar 1,021 miljona latu apgrozījumu un cieta 361,3 tūkstošu latu zaudējumus, liecina Lursoft datubāzē publicētais finanšu pārskats.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra