Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

Par e-biļešu ieviešanu, iespējams, saņemtas lielas prēmijas

Rīgas Satiksmes darbinieki par e-biļešu ieviešanu saņēmuši prēmijās no 1 līdz 1.5 miljonam latu, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, raksta laikraksts Telegraf.

Tomēr prēmiju saņemšana esošajā situācijā nešķiet pamatota, pirmkārt, tāpēc, ka e- biļetes bija jāievieš jau no 1. marta, taču, kā Db novēroja, vismaz atsevišķos transporta līdzekļos norēķināties ar e-biļeti nebija iespējams arī šodien.
«Tie ir pilnīgi murgi, Rīgas Satiksmē šādas prēmiju tradīciju nav,» satraucās Rīgas karte vadītājs Aleksandrs Brandavs. Rīgas domes deputāts Olafs Pulks gan nav tik pārliecināts: «Apšaubu, ka viņiem Rīgas Satiksmē nav prēmiju. Otrkārt, nesaprotu, kā e-biļetes ieviešanu var prēmēt kā veiksmīgu, ja tā bija jāievieš jau 1. martā. Taču situācijā, kad Rīgas Satiksme žēlojas par finanšu nepietiekamību un gatavojas samazināt reisu skaitu, jebkuras prēmijas ir nepieļaujamas,» tā O. Pulks.
Valsts kontroliere Inguna Sudraba pieļāvusi, ka drīzumā par e-biļešu jautājumu Rīgas Satiksmē varētu tikt uzsākta pārbaude, jo ir saņemts ļoti daudz sūdzību. «Rīgas Satiksmē prēmijas agrāk ir tikušas maksātas, tiesa ne miljonos latu,» atzinusi I. Sudraba.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Peru aizdegusies lidmašīna ar 141 cilvēku

Otrdien pēc avārijas nosēšanās Peru vidienes pilsētā Hauhā aizdegusies lidmašīna, kurā atradies 141 cilvēks, vēsta vietējie mediji. Negadījumā neviens cilvēks nav gājis bojā, tā kā pasažieri paspējuši laicīgi pamest lidmašīnu Boeing...

Reklāma