Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Par e-biļešu ieviešanu, iespējams, saņemtas lielas prēmijas

Rīgas Satiksmes darbinieki par e-biļešu ieviešanu saņēmuši prēmijās no 1 līdz 1.5 miljonam latu, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, raksta laikraksts Telegraf.

Tomēr prēmiju saņemšana esošajā situācijā nešķiet pamatota, pirmkārt, tāpēc, ka e- biļetes bija jāievieš jau no 1. marta, taču, kā Db novēroja, vismaz atsevišķos transporta līdzekļos norēķināties ar e-biļeti nebija iespējams arī šodien.
«Tie ir pilnīgi murgi, Rīgas Satiksmē šādas prēmiju tradīciju nav,» satraucās Rīgas karte vadītājs Aleksandrs Brandavs. Rīgas domes deputāts Olafs Pulks gan nav tik pārliecināts: «Apšaubu, ka viņiem Rīgas Satiksmē nav prēmiju. Otrkārt, nesaprotu, kā e-biļetes ieviešanu var prēmēt kā veiksmīgu, ja tā bija jāievieš jau 1. martā. Taču situācijā, kad Rīgas Satiksme žēlojas par finanšu nepietiekamību un gatavojas samazināt reisu skaitu, jebkuras prēmijas ir nepieļaujamas,» tā O. Pulks.
Valsts kontroliere Inguna Sudraba pieļāvusi, ka drīzumā par e-biļešu jautājumu Rīgas Satiksmē varētu tikt uzsākta pārbaude, jo ir saņemts ļoti daudz sūdzību. «Rīgas Satiksmē prēmijas agrāk ir tikušas maksātas, tiesa ne miljonos latu,» atzinusi I. Sudraba.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma