Starptautiskās pasažieru pārvadātāju kompānijas Ecolines reiss Rīga - Sanktpēterburga ticis apturēts uz Igaunijas un Krievijas robežas, bet tā vadītājs un stjuarte aizturēti saistībā ar aizdomām par kontrobandas ievešanas mēģinājumu.

Incidents noticis aizvadītās nedēļas ceturtdienā. Viens no izsēdinātajiem pasažieriem portālam Tvnet pastāstīja, ka Krievijas muitnieki norādījuši – šis jau esot trešais gadījums, kad Ecolines darbinieki valstī mēģinot ievest kontrobandu.

Krievijas robežsargi pasažieriem likuši doties uz uzgaidāmo telpu, kamēr notiks autobusa pārbaude. Vēlāk robežsargi paziņojuši, ka brauciens netiks turpināts, vēsta portāls. Pasažieri norāda, ka pārvadājumu kompānijas pārstāvji bijuši neatsaucīgi un piedraudējuši ar iekļaušanu melnajā sarakstā, kas turpmāk liegtu pārvietoties ar uzņēmuma autobusiem.

«No Ecolines šofera un stjuartes nebija nekādas reakcijas – viņi vienkārši pateica, lai uz Sanktpēterburgu tiekam saviem spēkiem,» portālam norāda kāds pasažieris.

Portāls sazinājās ar Ecolines, kur tam sākotnēji atteicās sniegt komentārus par notikušo. Arī vēlāk nav izdevies saņemt pārvadātāja viedokli.

Savukārt Satiksmes ministrijas (SM) pakļautībā esošajā Autotransporta direkcija (ATD),  kura izsniedz autopārvadājumu licences, par šo un līdzīgiem Ecolines pretlikumīgiem darījumiem neesot bijusi informēta.

Saņemot šādu informāciju no tiesībsargājošām iestādēm, uzņēmuma vadība var tikt sodīta ar licences atņemšanu un maršruta atļauja tiks anulēta, portālam Tvnet pastāstīja SM komunikācijas nodaļas pārstāve Elīna Balgalve.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra