Dienas Bizness

 • 23 ceturtdiena,
  februāris

  Haralds, Almants

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8445

  USD: 1.0513

Ražošana

Par pārkāpumiem aptur trīs taksometru uzņēmumu licenču darbību  1

Šodien stājas spēkā Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas šā gada 25. septembra lēmums par trīs taksometru uzņēmumu licenču un licenču kartīšu darbības apturēšanu saistībā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) sniegto informāciju par konstatētajiem pārkāpumiem to darbībā.

Uz trīs mēnešiem apturēta KS Transporta grupa Rīgas Taxi, SIA Elite Taxi un SIA Ormanis Taxi darbība. Tādējādi uzņēmumi šajā laika posmā nav tiesīgi veikt pārvadājumus ar vieglajiem taksometriem.

Kā ziņots, 25. septembrī komisija uzklausīja sešu taksometru firmu pārstāvju skaidrojumus par VID konstatētajiem pārkāpumiem to darbībā. Komisija nolēma dot mēnesi laika, lai minētās firmas sakārtotu savu uzņēmējdarbību un novērstu atklātos pārkāpumus. Tomēr šajā laika posmā komisija no VID nav saņēmusi informāciju par pārkāpumu novēršanu un nodokļa parāda nomaksu.

VID norāda, ka minētie uzņēmumi nepilnīgi uzskaita ieņēmumus, nodarbina darbiniekus bez darba līgumiem, nepilnīgi uzskaita nostrādāto darba laiku.

Reklāma