Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Par sīku ātruma pārsniegšanu fotoradari vairs nesodīs  19

Turpmāk autovadītājiem nevajadzētu saņemt soda kvītis par viena divu km/h ātruma pārkāpumiem, ko fiksējuši fotoradari.

Par sīku ātruma pārsniegšanu fotoradari vairs nesodīsPar sīku ātruma pārsniegšanu fotoradari vairs nesodīs

To intervijā radio Fit FM uzsvēra iekšlietu ministrs Mareks Segliņš. "Ja joprojām nāk kvīts par viena divu km/h ātruma pārkāpumu, tad fui Zivtiņa kungam," uzsvēra M. Segliņš, piebilstot, ka šo jautājumu ar Ceļu policijas biroja priekšnieku viņš ir pārrunājis un saņēmis solījumu, ka fotoradari tiks pieregulēti. "51 vai 91 km/h var gadīties jebkuram," tā M. Segliņš.

Db.lv jau vēstīja, ka fotoradariem ir daudz nepilnību un bijuši gadījumi, kad sodi piemēroti arī par minimālu ātruma pārkāpumu. "Parasti soda no plus 10, plus 20 km/h virs atļautā ātruma. Tā ir klaja naudas kāšanas metode un autovadītājos rada tikai dusmas," iepriekš uzsvēra jurists Edgars Džeriņš.
M. Segliņš piekrita, ka sodīšana par niecīgu ātruma pārsniegšanu autovadītājos nevairo pozitīvas emocijas par policijas darbu. "Sodīšana nedrīkst kļūt par pašmērķi," uzsvēra ministrs.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma