Dienas Bizness

 • 26 pirmdiena,
  septembris

  Gundars, Kurts, Knuts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Par sīku ātruma pārsniegšanu fotoradari vairs nesodīs  19

Turpmāk autovadītājiem nevajadzētu saņemt soda kvītis par viena divu km/h ātruma pārkāpumiem, ko fiksējuši fotoradari.

Par sīku ātruma pārsniegšanu fotoradari vairs nesodīsPar sīku ātruma pārsniegšanu fotoradari vairs nesodīs

To intervijā radio Fit FM uzsvēra iekšlietu ministrs Mareks Segliņš. "Ja joprojām nāk kvīts par viena divu km/h ātruma pārkāpumu, tad fui Zivtiņa kungam," uzsvēra M. Segliņš, piebilstot, ka šo jautājumu ar Ceļu policijas biroja priekšnieku viņš ir pārrunājis un saņēmis solījumu, ka fotoradari tiks pieregulēti. "51 vai 91 km/h var gadīties jebkuram," tā M. Segliņš.

Db.lv jau vēstīja, ka fotoradariem ir daudz nepilnību un bijuši gadījumi, kad sodi piemēroti arī par minimālu ātruma pārkāpumu. "Parasti soda no plus 10, plus 20 km/h virs atļautā ātruma. Tā ir klaja naudas kāšanas metode un autovadītājos rada tikai dusmas," iepriekš uzsvēra jurists Edgars Džeriņš.
M. Segliņš piekrita, ka sodīšana par niecīgu ātruma pārsniegšanu autovadītājos nevairo pozitīvas emocijas par policijas darbu. "Sodīšana nedrīkst kļūt par pašmērķi," uzsvēra ministrs.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma