Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Parīzes lidostas darbinieki apmeklējuši teroristu nometnes

Vairāk kā 70 musulmaņu darbiniekiem Francijas galvenajā lidostā liegta piekļuve lidostas drošības zonām. Tiek uzskatīts, ka Čārlza de Gaula (Charles de Gaulle) lidostas darbinieki, tai skaitā tie, kas atbildīgi par bagāžu, apmeklējuši teroristu trenniņnometnes Pakistānā un Afganistānā.

BBC News ziņo, ka vairākiem darbiniekiem, kuri ir identificēti kā riskanti, joprojām ir pieeja lidostas drošības zonām.

Atklājies, ka viens no darbiniekiem ir draugs Ričardam Reidam (Richard Reid), kurš 2001.gadā mēģināja uzspridzināt lidmašīnu, kas bija ceļā no Parīzes uz ASV. Savukārt kāds cits darbinieks ir tuvu stāvošs alžīriešu teroristu grupai, kura saistīta ar teroristu tīklu al-Qaeda.

Čārlza de Gaula lidostas vadība veikusi darbinieku drošības pārbaudes, aptaujājot vairākus desmitus musulmaņu darbinieku. Pēc tam 100 par bagāžu atbildīgajiem un lidmašīnu apkopējiem tika piemērota īpaša novērošana. Kopmā 72 cilvēkiem tika liegta piekļuve drošības zonām lidostā.

Vairāki apsūdžtie sākuši tiesāties ar lidostas vadību, apgalvojot, ka šāda rīcība saucama reliģisku diskrimināciju.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    6

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma