Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Pasažieru pārvadātāja Nordeka apgrozījums samazinājies par 11,7%

Pasažieru pārvadātājas a/s Nordeka apgrozījums 2013. gadā, salīdzinot ar 2012. gadu, ir samazinājies par 11,70% līdz 11,5 miljoniem eiro. Savukārt uzņēmuma zaudējumi pēc nodokļu nomaksas veidoja 667,1 tūkstošus eiro, liecina Lursoft dati.

Salīdzinot ar 2012. gadu, pērn a/s Nordeka kopējais komerciālais nobraukums samazinājās par 8,12% līdz 9,7 miljoniem kilometru. Tas izskaidrojams ar to, ka uzņēmums neveicis noteiktus sabiedriskā transporta pakalpojumus, kā arī ir samazināti starptautiskie pārvadājumi, teikts kompānijas vadības ziņojumā.

No VSIA Autotransporta direkcija saņemtie ikmēneša avansa maksājumi pilnībā nesedz zaudējumus, kas uzņēmumam radušies no sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas, teikts vadības ziņojumā. Savstarpējos norēķinus par 2013. gada nesegtajiem zaudējumiem un peļņas daļu Autotransporta direkcija veiks pēc 2013. gada revidēto pārskatu saņemšanas no visiem sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanā ar autobusiem iesaistītajiem uzņēmumiem.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu  19

«Šodien ir iespēja iegūt Latvijas tranzīta koridoram papildu 9 milj. tonnu kravu – tās ir kravas, kas pašlaik caur Baltkrieviju un Lietuvu iet uz Kaļiņingradu,» saka Euro Rail Trans valdes loceklis un līdzīpašnieks Ainārs Šlesers...

Reklāma