Dienas Bizness

 • 10 sestdiena,
  decembris

  Guna, Judīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Pasažieru vilcienam ūdensvada avārija pie Brasas tilta radījusi aptuveni tūkstoš latu zaudējumus

Pasažieru pārvadātājam pa dzelzceļu Pasažieru vilcienam (PV) ūdensvada avārija pie Brasas tilta marta sākumā radīja aptuveni viena tūkstoša latu zaudējumus, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam Baltic Business Service pastāstīja PV valdes priekšsēdētājs Andulis Židkovs.

«Tiešie zaudējumi mums ir aptuveni viens tūkstotis latu. Taču netiešie zaudējumi, kas tika radīti nevis mums, bet pasažieriem, protams, ir krietni lielāki, » sacīja Židkovs.

Viņš skaidroja, ka pēc ūdensvada avārijas PV vajadzēja atcelt vairākus vilcienu reisus. «Otrpus ūdensvada avārijas vietai mums palika viens vilciens, kas kursēja atspoles veidā starp Skulti un Rīgu, taču vēl četru, piecu vilcienu kustību mums vajadzēja atcelt, » teica Židkovs.

Rīgā 4.marta pēcpusdienā Laktas ielā plīsa ūdensvads, tādēļ būtiski bija traucēta ūdens piegāde centrā un citviet Daugavas labajā krastā. Ūdensvada plīsuma dēļ arī bija apturēta satiksme pār Brasas tiltu un ierobežota vilcienu satiksme.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma