Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Pasažieru vilciens par pusmiljonu gatavs pirkt Zasulauka depo kapitāldaļas  2

Valsts uzņēmums Pasažieru vilciens ir iecerējis nopirkt no a/s Rīgas vagonbūves rūpnīca 49 % kapitāldaļu dzelzceļa depo Zasulauks, raksta Telegraf. Tādējādi Pasažieru vilciens kļūtu par vienīgo depo īpašnieku.

Pasažieru vilciens grib pirkt Zasulauka depo kapitāldaļas, jo uzņēmums strādā ar peļņu, turklāt pats Pasažieru vilciens tam nodrošina 99 % apgrozījuma, remontējot Zasulaukā vilcienus. Zasulauka depo ir vienīgā vieta, kur veic vilcienu kapitālo remontu, tāpēc šāds pirkums Pasažieru vilcienam būtu lietderīgs.

Pasažieru vilciena valdes priekšsēdētājs Andulis Židkovs laikrakstam norādījis – lai gan Pasažieru vilciens ļoti vēlas pirkt Zasulauka depo kapitāldaļas, nekāda vienošanās ar Rīgas vagonbūves rūpnīcu nav panākta. Tāpat nav skaidrs, kur varētu ņemt pusmiljonu latu kapitāldaļu iegādei.

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma