Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Pastniekiem izsniedz jaunos velosipēdus  2

Bauskas pasta centra pastniecei Ingai Vagalei un Birutai Ručkanovai, kuras apkalpo Bērzkalnus un Codi, piešķirti lietošanā jaunie velosipēdi, vēsta reģionālais medijs Bauskas Dzīve.

«Darba 20 gados šis ir tikai kāds trešais velosipēds. Jauno spēkratu nevar salīdzināt ar iepriekšējo. Tas viegli minas. Daudz no svara, ka ir dažādi ātrumi,» stāstījusi B. Ručkanova. Viņa vienā dienā veic apmēram 18 kilometrus garu attālumu, ceļā pavadot vairākas stundas.
 
Kā vēstīts, «Latvijas Pasts» iegādājies 200 jaunus velosipēdus, kuru uzbūve un funkcijas īpaši pielāgotas pasta sūtījumu transportēšanai dažādos laikapstākļos. Ar riteņiem ikdienā pārvietosies pastnieki, kas apkalpo privātmāju rajonus pilsētās un lauku reģionos.
 
Rūpējoties par darbinieku un transportlīdzekļu drošību, uzņēmums spēkratus reģistrējis Ceļu satiksmes drošības direkcijā. Pēc tās datiem, šis ir lielākais vienas juridiskas personas vienlaikus reģistrēto velosipēdu skaits, informē Bauskas Dzīve. Jaunie velosipēdi aprīkoti ar ātrumu pārslēgšanas iespējām trīs līmeņos, skaņas signālu, gaismas lukturīšiem velosipēda priekšpusē un aizmugurē, atstarojošiem elementiem velosipēda aizmugurē un abu riteņu spieķos, kā arī ietilpīgiem groziem pasta sūtījumu pārvadāšanai.

Saistītie raksti

Ievērojot drošas pārvietošanās noteikumus, «Latvijas Pasts» pastniekus, kuri pārvietojas ar velosipēdiem, nodrošina arī ar veloķiverēm. Atbilstīgi normatīvajiem aktiem pastniekiem, kuri pārvietojas ar velosipēdiem, ir derīga transportlīdzekļa vadītāja apliecība.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma