Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Pateicoties bezmaksas transportam, strauji pieaug talliniešu skaits

Iedzīvotāju skaits Tallinā šā gada janvārī pieaudzis par četriem tūkstošiem, kas pārsniedz pērn visa gada laikā reģistrēto jaunpienācēju skaitu Igaunijas galvaspilsētā, vēsta laikraksts Diena.

Iedzīvotāju skaita straujo pieaugumu galvaspilsētā skaidrojot ar ieviesto bezmaksas sabiedrisko transportu pilsētas iedzīvotājiem.

Tallina 2013. gada 1. janvārī kļuva par pirmo galvaspilsētu Eiropas Savienībā, kas nodrošina bezmaksas sabiedrisko transportu. Tas pieejams cilvēkiem, kuri reģistrējuši dzīvesvietu Tallinā. Amatpersonas uzsvērušas, ka bezmaksas transports pamudinājis cilvēkus reģistrēties Tallinā, taču prognozē, ka galvaspilsētas iedzīvotāju skaita pieaugums tuvākajos mēnešos norims, skaidro laikraksts.

Neskatoties uz iedzīvotāju skaita pieaugumu, Tallinas ielās janvārī mazinājusies satiksmes intensitāte, turklāt par 10% pieaudzis sabiedriskā transporta pasažieru skaits.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  5

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma