Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Pauls: lai novērstu sastrēgumus, Rīgā jābūvē metro  21

Ideju par metro būvniecību Rīgā atdzīvinājis Saeimas deputāts Raimonds Pauls – viņš parlamenta Pieprasījumu komisijas sēdē izteicies, ka Rīgā satiksmes problēmu risināšanai tomēr vajadzētu izbūvēt metro, šodien, 29.septembrī, vēsta laikraksts Neatkarīgā.

Neatkarīgā gan norāda, ka "lai gan ik pa laikam uzvirmo ideja par metro izbūvi Rīgā, tam, šķiet, vairs nav ne mazākā pamata. Kā absolūti neracionālu šo ideju dēvē ne tikai Rīgas domes Satiksmes departamenta (SD) pārstāvji, bet pat metro tēvs Alfrēds Rubiks".

Taču R. Pauls paudis viedokli, ka metro Rīgā, tāpat kā daudzās citās Eiropas pilsētās, daļēji atrisinātu sastrēgumu problēmu, kas pašlaik ir ļoti aktuāla.

"Gan metro izbūve, gan tā uzturēšana ir nesalīdzināmi dārgāka par virszemes satiksmes infrastruktūras objektiem, un šāda projekta īstenošana varētu praktiski apturēt visu citu, daudz ātrāk realizējamu, projektu īstenošanu," galvaspilsētas transporta sistēmas vadītāju viedokli Neatkarīgajai paudusi Rīgas domes Satiksmes departamenta preses sekretāre Ieva Prauliņa. "Ņemot vērā Rīgas finansiālos resursus un tehniskās realizācijas iespējas, šobrīd daudz efektīvāk būtu turpināt darbu pie dzelzceļa integrācijas pilsētas sabiedriskā transporta sistēmā, tramvaja infrastruktūras pilnveidošanas un park & ride sistēmas ieviešanas," laikrakstam sacījusi I. Prauliņa.

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma