Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Pēc airBaltic aiziešanas; Estonian Air dubulto tiešo reisu skaitu maršrutā Tallina-Viļņa  2

Pēc tam, kad Latvijas nacionālais aviopārvadātājs airBaltic nolēma šajā ziemas sezonā nepiedāvāt tiešos lidojumus maršrutā Tallina-Viļņa, Igaunijas konkurents Estonian Air ne vien atjaunojis lidojumus šajā maršrutā, bet dubultojis reisu skaitu.

No šā gada 21. novembra Estonian Air maršrutā Tallina-Viļņa nedēļā veiks 16 lidojumus iepriekšējo astoņu vietā.

Estonian Air viceprezidents Rauno Parass (Rauno Parras) norāda, ka lēmums dubultot lidojumu skaitu maršrutā Tallina-Viļņa pieņemts lielā pieprasījuma dēļ. Pēc viņa teiktā, šādi lidojumi ļauj cilvēkiem ērtāk nokļūt Igaunijas galvaspilsētā, no kurienes viņa vadītā aviokompānija piedāvā vairākus galapunktus visā Eiropā.

Saistītie raksti

Latvijas nacionālais aviopārvadātājs airBaltic šajā ziemas sezonā slēdzis tiešo reisus maršrutā Tallina-Viļņa, taču airBaltic joprojām piedāvā šo savienojumu ar pārsēšanos Rīgā.

«Jāatzīst, ka airBaltic ar lētajiem tranzītlidojumiem no Tallinas uz Viļņu caur Rīgu līdz pat septiņām reizēm dienā ir izkonkurējis pats savu tiešo lidojumu starp šīm divām pilsētām,» iepriekš Db.lv norādīja airBaltic pārstāvis Jānis Vanags.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma