Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Pēc automašīnu nodokļa ieviešanas, braukt ar taksi var izrādīties lētāk  5

Braucieni ar taksometriem var izrādīties lētāki nekā dienesta automašīnas izmantošanas izdevumi, tā aprēķinājušas taksometru kompānijas RedCab, Baltic Taxi un Smile Taxi.

Taksometru kompānijas norāda, ka automašīnu nodoklis ir radījis paaugstinātu interesi par taksometru kompāniju piedāvātajiem pakalpojumiem korporatīviem klientiem. Pēc kompānijas Smile Taxi veiktā pētījuma, ir redzams, ka taksometru pakalpojumu gala summa ir ievērojami mazāka nekā dienesta automašīnas iegādāšanās un uzturēšanas izdevumi. 

Pēc Smile Taxi aprēķiniem, ikmēneša izdevumi par dienesta automašīnām, ņemot vērā nobraukumu 10 tūkstoši kilometru gadā, būtu apmēram 520 latu mēnesī. Savukārt braucot, piemēram, ar taksi un veicot katru darba dienu 6 braucienus, kopumā nobraucot 10 tūkstošus kilometru gadā, izdevumi būtu 463 lati mēnesī.

Db, konsultējoties ar ekspertiem noskaidroja, ka reti kura firma nobrauc 10 tūkstošus kilometru gadā. Uzņēmumos par 20 tūkstoši ir mazs nobraukums.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma