Dienas Bizness

 • 21 otrdiena,
  februāris

  Eleonora, Ariadne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8572

  USD: 1.0650

Ražošana

Pēc remontdarbiem uz Dienvidu tilta sola novērst «pudeles kaklu» uz tā estakādēm    7

Līdz šim uzsākti ielu rekonstrukcijas darbi Krustpils, Katlakalna un Rencēnu ielu krustojumā, izbūvējot Krustpils ielā divas braukšanas joslas katrā virzienā. Tādējādi nākotnē tiks novērsts tā dēvētais «pudeles kakls», kas patlaban apgrūtina satiksmi, nobraucot no Dienvidu tilta estakādēm, informē Rīgas dome.

Pēc remontdarbu pabeigšanas tiks atslogota satiksme Lubānas ielā, kur patlaban novērojami vislielākie satiksmes apgrūtinājumi. Šoruden satiksmes plūsma tiks novirzīta pa Krustpils un Katlakalna ielu virzienā uz Andreja Saharova ielu. Savukārt Lubānas ielā pēc remontdarbiem tiks liegts kreisais pagrieziens uz A. Saharova ielu, norāda Rīgas domes pārstāvji.

Rīgas dome atgādina, ka Slāvu maģistrālā transporta būvniecības rezultātā radās finanšu ekonomija apmēram desmit miljonu latu apmērā, bet ietaupītie līdzekļi tiek izlietoti, lai uzlabotu satiksmes organizāciju tiltam piegulošajā teritorijā. Remontdarbu laikā tiks rekonstruēts Rencēnu, Katlakalna un Krustpils ielu krustojums, Dārzciema iela, kā arī Dārzciema un Rēzeknes ielas krustojums. Remontdarbu laikā paredzēts arī pagarināt prettrokšņu sienu 3000 m² platībā.

Saistītie raksti

Reklāma