Dienas Bizness

 • 26 pirmdiena,
  septembris

  Gundars, Kurts, Knuts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

Pēc vecāku pieprasījuma samazina mēnešbiļetes cenu

Iepriekš noteikto 18 Ls vietā mēnešbiļete Daugavpils tramvajos ar trim maršrutiem maksās 15 Ls.

Sakarā ar to, ka Daugavpils autobusos vienam maršrutam mēnešbiļetes cena no 1. oktobra būs 15 Ls, daudzu bērnu vecāki AS Tramvaju uzņēmums prasījuši samazināt to arī tramvajiem, kas tikusi paredzēta 18 Ls, Db informēja uzņēmuma administrācijā. Pēc likuma skolēnu mēnešbiļetes cena ir 50% no noteiktās mēnešbiļetes cenas. Ja paliktu spēkā iepriekšējais lēmums, tad skolēniem autobusos mēnešbiļetes cena būtu 7.50 Ls, bet tramvajā 9 Ls. Tramvaju biļešu cena no 1.oktobra Daugavpilī būs 0.30 Ls 0.25 Ls vietā.

Daugavpils Domes sēdē deputāti pieņēmuši grozījumus šī gada 28. augusta lēmumā par braukšanas maksas noteikšanu braukšanai sabiedriskajā transportā. 28. augusta lēmumā maksa par tramvaja mēnešbiļeti bija noteikta 18 Ls. AS Tramvaju uzņēmums tiek garantēta zaudējumu kompensācija - 65% segs pašvaldība, 35% - valsts.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma