Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

Pēc vecāku pieprasījuma samazina mēnešbiļetes cenu

Iepriekš noteikto 18 Ls vietā mēnešbiļete Daugavpils tramvajos ar trim maršrutiem maksās 15 Ls.

Sakarā ar to, ka Daugavpils autobusos vienam maršrutam mēnešbiļetes cena no 1. oktobra būs 15 Ls, daudzu bērnu vecāki AS Tramvaju uzņēmums prasījuši samazināt to arī tramvajiem, kas tikusi paredzēta 18 Ls, Db informēja uzņēmuma administrācijā. Pēc likuma skolēnu mēnešbiļetes cena ir 50% no noteiktās mēnešbiļetes cenas. Ja paliktu spēkā iepriekšējais lēmums, tad skolēniem autobusos mēnešbiļetes cena būtu 7.50 Ls, bet tramvajā 9 Ls. Tramvaju biļešu cena no 1.oktobra Daugavpilī būs 0.30 Ls 0.25 Ls vietā.

Daugavpils Domes sēdē deputāti pieņēmuši grozījumus šī gada 28. augusta lēmumā par braukšanas maksas noteikšanu braukšanai sabiedriskajā transportā. 28. augusta lēmumā maksa par tramvaja mēnešbiļeti bija noteikta 18 Ls. AS Tramvaju uzņēmums tiek garantēta zaudējumu kompensācija - 65% segs pašvaldība, 35% - valsts.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  15

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma