Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

LETA

Pēc ziņām par krāpniecību, birža aptur tirdzniecību ar Latvijas Kuģniecības akcijām  4

Apturēta tirdzniecība ar a/s Latvijas kuģniecība akcijām, līdz būtiskas informācijas atklāšanai biržai. Tā lēmusi NASDAQ OMX Riga valde.

Biržas paziņojumā norādīts, ka ņemot vērā pretrunīgo informāciju masu mēdijos, kā arī to, ka a/s Latvijas kuģniecība nepieciešams laiks informācijas sagatavošanai un publicēšanai, Birža aptur tirdzniecību ar uzņēmuma akcijām.

Saistītie raksti

DB jau rakstīja, ka Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) nosūtījusi iesniegumu Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldei, Valsts ieņēmumu dienestam un Ģenerālprokuratūrai, aicinot izvērtēt iespējamo krāpšanu un izvairīšanos no nodokļu nomaksas a/s Latvijas Kuģniecība (LK).

VSAA lūdz arī ierosināt kriminālprocesu, DB informēja Labklājības ministrijas pārstāve Marika Kupče. VSAA uzskata, ka LK īpašnieku un vadības darbības rezultātā šogad, iespējams, ieplānoti apzināti zaudējumi gandrīz 11,5 milj. ASV dolāru apmērā.

Šāds secinājums izrietot no LK mājaslapā publicētā uzņēmuma budžeta 2011.gadam. Saskaņā ar to LK, ļoti iespējams, īstenojot ļaunprātīgu kuģu frakts cenu samazinājuma politiku, nodarot zaudējumus LK un tās mazākuma akcionāriem.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma