Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Pensionāri atlaides nesaņems  1

Partijas Jaunais laiks (JL) Rīgas domes frakcija izsaka neizpratni par to, ka netika atbalstīts JL frakcijas priekšlikums par finansējuma piešķiršanu Rīgas satiksmei, lai varētu piešķirt 50% atlaidi braukšanai sabiedriskajā transportā visiem pensionāriem vecuma grupā no 70-74 gadiem, informē JL.

"Situācijā kad palielinās braukšanas maksa sabiedriskajā transportā un pieaug inflācija šis priekšlikums ļautu šiem pensionāriem dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, nevis ieslodzīt viņus dzīvokļa četrās sienās." Uzskata frakcijas priekšsēdētājs Olafs Pulks. Nevajag aizmirst arī, ka tas ir mūsu bērnu drošības jautājums, kā debatēs uzsvēra frakcijas deputāts Modris Jaunups, bieži vien šie pensionāri ir tie, kuri pavada mazbērnus uz skolu un ved uz dažādiem pulciņiem. Tagad līdzekļu trūkuma dēļ to viņi varbūt nedarīs un bērni paliks vieni paši uz ielas.

Naudu šim mērķim JL frakcija piedāvāja ņemt no atkritumu apsaimniekošanas reformai paredzētajiem līdzekļiem, jo nauda ir paredzēta, bet reforma varbūt vispār netiks īstenota. Pārējā trūkstošā nauda varētu tikt iedota budžeta grozījumos.

Neizpratni izraisa tas, ka šo priekšlikumu neatbalstīja neviens no domes vadības, kā arī neatbalstoši bija visi LSDSP biedri. Tikai kāpēc J.Birks tā slavēja nākamā gada budžetu, vai tāpēc, ka domes institūcijām tiek palielināt štati vismaz par 60 darbiniekiem, tas ir tas ar ko mums deputātiem vajadzētu lepoties?

Jaunākās ziņas kategorijā

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris  1

Dienvidkorejā AS Latvijas kuģniecība meitas uzņēmums SIA LSC Shipmanagement (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunu kuģi Elandra Eagle, informē LSCSM. Jaunais tankeris Elandra Eagle ir paredzēts naftas...

Reklāma