Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Pērn pieaudzis VNT pārkrautais kravu apjoms

A/s Ventspils nafta meitas uzņēmums Ventspils nafta termināls (VNT), 2012.gadā pārkrāvis 12,02 miljonus tonnu naftas un naftas produktu, kas ir par 6% vairāk nekā 2011.gadā, kad tika pārkrauti 11,37 miljoni tonnu. Pērn pārkrautais naftas produktu apjoms ir lielākais pēdējo piecu gadu laikā, liecina informācija NASDAQ OMX Riga biržā.

VNT ģenerāldirektors Lars Panclafs skaidro, ka turpmākā naftas produktu un degvielas tirgus attīstība 2013.gadā būs atkarīga gan no globālās ekonomiskās situācijas, gan arī no starptautiskās un reģionālās politikas procesiem, kas savukārt nozīmē, ka tirgus joprojām paliks salīdzinoši neprognozējams un svārstīgs.

Saistītie raksti

Neskatoties uz šīm neskaidrībām un lai vēl vairāk uzlabotu uzņēmuma infrastruktūru un efektivitāti, VNT aizvadītajā gadā investējis termināļa modernizācijā vairāk nekā sešus miljonus latu, un šīs investīcijas tiks turpinātas arī 2013.gadā, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma