Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Pētīs iespējas paplašināt Kronvalda bulvāri

Lai nākotnē nodrošinātu divvirzienu kustību posmā no Citadeles ielas līdz Elizabetes ielai un uzlabotu satiksmes plūsmu pa Eksporta ielu, Rīgas domes Satiksmes departaments pasūtīs pētījumu par iespēju paplašināt Kronvalda bulvāra brauktuvi no Citadeles ielas līdz tramvaja galapunktam, Db.lv informēja Rīgas dome.

Šobrīd Kronvalda bulvāra posmā no Citadeles ielas līdz tramvaja galapunktam brauktuve ir tikai no vienas puses, tāpēc saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem divvirzienu satiksme šeit nav pieļaujama. Proti, pa tramvaja sliedēm braukt no Citadeles ielas ir aizliegts. Saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem to nedrīkstēja arī līdz ceļa zīmju Braukt aizliegts uzstādīšanai.

Šobrīd Rīgas domes Satiksmes departaments izskata iespēju ar Kronvalda bulvāra brauktuves paplašināšanas palīdzību atļaut divvirziena kustību pa Kronvalda bulvāri, atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem.

Tādējādi, ja ielas posma rekonstrukcija būs iespējama, Kronvalda bulvāris nākotnē varētu daļēji atslogot satiksmes plūsmu Eksporta ielā.


Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    6

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma