Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Pētīs iespējas paplašināt Kronvalda bulvāri

Lai nākotnē nodrošinātu divvirzienu kustību posmā no Citadeles ielas līdz Elizabetes ielai un uzlabotu satiksmes plūsmu pa Eksporta ielu, Rīgas domes Satiksmes departaments pasūtīs pētījumu par iespēju paplašināt Kronvalda bulvāra brauktuvi no Citadeles ielas līdz tramvaja galapunktam, Db.lv informēja Rīgas dome.

Šobrīd Kronvalda bulvāra posmā no Citadeles ielas līdz tramvaja galapunktam brauktuve ir tikai no vienas puses, tāpēc saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem divvirzienu satiksme šeit nav pieļaujama. Proti, pa tramvaja sliedēm braukt no Citadeles ielas ir aizliegts. Saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem to nedrīkstēja arī līdz ceļa zīmju Braukt aizliegts uzstādīšanai.

Šobrīd Rīgas domes Satiksmes departaments izskata iespēju ar Kronvalda bulvāra brauktuves paplašināšanas palīdzību atļaut divvirziena kustību pa Kronvalda bulvāri, atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem.

Tādējādi, ja ielas posma rekonstrukcija būs iespējama, Kronvalda bulvāris nākotnē varētu daļēji atslogot satiksmes plūsmu Eksporta ielā.


Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma