Aktivitātes «Tranzītielu sakārtošana pilsētu teritorijās» trešās kārtas uzsākšanai būs pieejams Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums deviņu miljonu latu apmērā, informē Satiksmes Ministrija (SM).

Vienlaikus tiks samazināts ERAF līdzfinansējuma maksimālais apmērs. Tas darīts, lai atbalstītu iespējami lielāku projektu skaitu un vienlaicīgi arī finansiāli apjomīgus projektus, skaidro ministrija.

Līdzfinansējums savstarpēji pārdalīts no citām darbības programmas «Infrastruktūra un pakalpojumi» aktivitātēm, kurās tas netika izlietots.

ERAF līdzfinansējuma minimālais apmērs, kā līdz šim, būs 0,5 miljoni latu, bet maksimālais tiek noteikts 2,5 miljonu latu apmērā, līdzšinējo 5,6 miljonu latu vietā. ERAF līdzfinansējums veido 50 līdz 85% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

To paredz SM izstrādātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos «Noteikumi par darbības programmas «Infrastruktūra un pakalpojumi» papildinājuma 3.2.1.2. aktivitātes «Tranzītielu sakārtošana pilsētu teritorijās»» un Ministru kabineta rīkojumā par darbības programmas «Infrastruktūra un pakalpojumi» papildinājumu, ko otrdien, 4. oktobrī, atbalstīja valdība.

SM arī tuvākā mēneša laikā izsludinās pieteikšanos aktivitātes trešajai atlases kārtai. Informācija būs pieejama SM mājaslapas sadaļā Investīcijas, kā arī oficiālajā laikrakstā Latvijas Vēstnesis.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra