Dienas Bizness

 • 11 svētdiena,
  decembris

  Voldemārs, Valdemārs, Valdis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Piešķir finansējumu 6,5 miljonu latu apmērā SIA LDz ritošā sastāva serviss

SEB banka un VAS Latvijas dzelzceļš meitas uzņēmums SIA LDz ritošā sastāva serviss parakstījuši divus aizdevuma līgumus par 4 miljonu latu kredītlīniju un 2,5 milj. Ls garantiju.

Kredītlīnijas mērķis ir degvielas obligāto rezervju finansēšana, savukārt garantija kalpos kā apstiprinājums akcīzes nodokļa saistību pret valsti izpildes nodrošināšanai.

Saistītie raksti

Kredītlīnijas izmantošanas laiks ir divi gadi, savukārt garantija darbosies līdz 2011. gada jūnijam, DB informēja bankas pārstāve Agnese Strazda.

SEB bankas valdes loceklis Kaspars Dēliņš norāda, ka Latvijas dzelzceļam kā būtiskam Latvijas loģistikas uzņēmumam ir liela nozīme arī eksporta veicināšanā un šis aspekts bankai esot svarīgs, jo tādējādi tiekot nodrošināta laba infrastruktūra tiem Latvijas uzņēmumiem, kuri savu produkciju pasaules tirgū virzot tieši ar dzelzceļa starpniecību.

Savukārt Latvijas dzelzceļš valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis uzsver, ka uzņēmums ļoti rūpīgi un atbildīgi izturas pret saviem ieguldījumiem. «Ieguldām tikai tad, kad skaidri zinām, kā atgūsim ieguldīto.»

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma