Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Pilsētas autostāvvietas e-talonu pēdās  6

Pēc gada par autostāvvietu Rīgā, iespējams, maksāsim ar bankas karti vai e-talonu.

Lai izvairītos no Rīgas autostāvvietu maksas automātu demolēšanas, un piemānīšanas ar viltotām un nepiemērotām monētām, Rīgas satiksme, kas šobrīd galvaspilsētā apsaimnieko 235 šādus automātus, ir iecerējusi pāreju uz bezskaidras naudas norēķiniem. Šobrīd šo iemeslu dēļ Rīgas satiksmei katru mēnesi gar degunu aiziet aptuveni 4% no autostāvvietu ieņēmumiem jeb vidēji 8 tūkst. Ls mēnesī.

Tāpēc šobrīd norisinās izpētes darbs, lai plaši diskutētu, kādu ceļu šajā virzienā iet, tā Rīgas satiksmes preses sekretārs Viktors Zaķis, piebilstot, ka jaunā bezskaidras naudas norēķinu sistēma autostāvvietās Rīgā, varētu tikt ieviesta gada laikā. V. Zaķis mierina, ka Rīgas satiksme centīsies darīt visu iespējamo, lai izmaksas būtu pēc iespējas mazākas, turklāt esošie automāti netiks norakstīti, bet piemēroti jaunajai sistēmai, tāpēc satraukumam par lielām investīcijām neesot pamata. Tāpat tas nedos iemeslu, lai tiktu palielināti tarifi par autostāvvietu izmantošanu Rīgā.

 

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Neesi abonents? Piesakies uz 2 nedēļu testa abonementu šeit!
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Ievēlēts jauns airBaltic padomes loceklis

Ievēlēts jauns airBaltic padomes loceklis

Latvijas lidsabiedrības airBaltic akcionāru sapulcē tika ievēlēta jauna airBaltic padome un Larss Tūsens stājās iepriekšējā airBaltic padomes locekļa Ralfa Dītera Montāga Girmesa vietā. Akcionāru sapulcē tika pārvēlēti trīs līdzšinējie...

Reklāma