Dienas Bizness

 • 1 trešdiena,
  marts

  Ivars, Ilgvars

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8531

  USD: 1.0597

Ražošana

Pirmais jaunais Stadler dīzeļvilciens sācis savu ceļojumu uz Igauniju  1

Pirmais jaunais dīzeļvilciens Igaunijas valstij piederošā vilcienu operatora Elektriraudtee vajadzībām piektdien sācis savu ceļojumu uz Igauniju un saskaņā ar ražotāja Stadler sniegto informāciju sasniedzis Brestu Baltkrievijā, ziņo baltic-course.com.

Elektriraudtee pārdošanas un komunikāciju vadītājs Norberts Kāreste sacījis, ka vilciens dodas maršrutā Polija - Baltkrievija - Daugavpils - Rīga - Valga - Tallina un tam vajadzētu sasniegt Tallinu līdz nākamās nedēļas sākumam.

Elektriraudtee no Stadler Bussnang AG saņems 18 elektriskos vilcienus un līdz 20 dīzeļvilcieniem. Pirmais elektriskais vilciens tika piegādāts pirms dažām nedēļām, un tagad notiek testa braucieni. Pirmoreiz cilvēki šo vilcienu varēs izmantot 2013. gada jūnijā. Elektriskie vilcieni tiek pirkti, bet dīzeļvilcieni - ņemti finanšu līzingā.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Pērn zemākais pārvadāto kravu apjoms kopš 2010. gada

2016. gadā, salīdzinot ar 2015. gadu, ar sauszemes un cauruļvadu transportu pārvadāto kravu apjoms ir samazinājies par 8,1 miljonu tonnu jeb 6,6 %. Būtiskākais pārvadāto kravu kritums par 7,8 miljoniem tonnu jeb 14,1 % bija dzelzceļa...

Reklāma