Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

AS "Pasažieru vilciens" paaugstināta komforta vagona ar papildus ērtībām prezentācija AS "VRC Zasulauks".

Foto: LETA

Pirmajās Komforta vagona kursēšanas dienās to izmantojuši 60 pasažieri

Paaugstināta komforta vagons maršrutā Rīga-Valga-Rīga no 5.aprīļa kursēs no rīta un vakaros. Līdz ar to Komforta vagonu ik dienu varēs izmantot pasažieri, kuri ar vilcienu Valga-Rīga no rīta dodas ceļā uz Rīgu, bet vakaros ar vilcienu Rīga-Valga atgriežas mājās, informē reģionālais medijs Ziemeļlatvija.

Izmaiņas Komforta vagona kursēšanas grafikā noteiktas, jo turpmākos mēnešus līnijā Rīga-Lugaži darba dienās plānoti dzelzceļa sliežu ceļu remontdarbi, tādēļ dienas vilciena satiksmē būs pārtraukumi, un atsevišķos posmos pasažieri tiks pārvadāti ar autobusiem.

Saistītie raksti

Izpētot prognozēto dzelzceļa sliežu ceļu remontdarbu plānu, PV pieņēmis lēmumu mainīt Komforta vagona kursēšanas laiku, lai pakalpojums pasažieriem būtu pieejams visā maršrutā. Turklāt jau pirmajās dienās pēc Komforta vagona ieviešanas, PV saņēmis pasažieru ieteikumus Komforta vagona braucienus organizēt tieši laikos, kad ar vilcienu cilvēki dodas uz darbu vai studijām, jo papildus piedāvātie pakalpojumi, īpaši bezvadu internets, šīs kategorijas pasažieriem esot ļoti noderīgi.

Pirmajās sešās Komforta vagona kursēšanas dienās to izmantojuši kopumā 60 pasažieri, raksta Ziemeļlatvija.

No 5.aprīļa vilciena sastāvs ar Komforta vagonu ik vakaru plkst.18.14 dosies no Rīgas uz Valgu, galastacijā nonākot plkst.21.26. Atpakaļ uz Rīgu tas kursēs nākamās dienas rītā plkst.5.10, Rīgā pienākot plkst.8.28.

Paaugstināta komforta vagonā ir 16 numurētas sēdvietas. Iegādājoties biļeti, pasažieris var izvēlēties sev tīkamāko no brīvajām sēdvietām. Vagonā izvietoti galdiņi, bagāžas statīvs, pakaramais virsdrēbēm. Pasažieri var bez maksas izmantot WiFi visa brauciena laikā, turklāt vagonā ierīkots arī elektrības pieslēgums (220 V), lai pasažieri varētu uzlādēt savus datorus vai citas mobilās ierīces.

Tāpat Komforta vagonā ir bezmaksas žurnāli laika īsināšanai, kā arī iespēja iegādāties tēju, kafiju, minerālūdeni. Vagonu apkalpo konduktors, kurš strādā tikai konkrētajā vagonā un rūpējas par pasažieru ērtībām. Aukstā laikā pasažieriem būs iespējams saņemt pledu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma