Dienas Bizness

 • 28 trešdiena,
  septembris

  Sergejs, Svetlana, Lana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Pirmo zemās grīdas tramvaju Rīgā sola nākamgad martā  5

Pirmo zemās grīdas tramvaju Čehijas uzņēmums Škoda sola nogādāt Rīgā nākamā gada marta otrajā pusē

Visus 20 līgtos tramvaju sastāvus Rīga varētu saņemt līdz 2010.gada beigām, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.  

Saistītie raksti

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Nikolajs Zaharovs (SC) pēc Škodas apmeklējuma atzina, ka «jaunais tramvajs no vecā atšķiras būtiski, gan pēc izskata, gan tīri tehniski. Piemēram, jaunajam tramvajam dzinējs paredzēts katram ritenim atsevišķi, un katru riteni kustinās atsevišķa programma. Kā skaidro ražotāji, šāda sistēma ir ekonomiskāka un nodrošina arī labāku gaitu un manevrēt spēju. Protams, jaunais tramvajs būšot daudz taupīgāks, komfortablāks un klusāks».

Jau ziņots, ka atbilstoši līgumam, kas noslēgts ar Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme, Škodā pašlaik tiek radīts īpaši Rīgai paredzēts moderns zemās grīdas tramvajs.

Db jau rakstīja, ka tramvajus ražo čehu uzņēmums Škoda Transportation s.r.o., un paši tramvaji izmaksās 52 miljonus eiro, tas ir, 2.6 miljoni latu par tramvaju. Ražotājam jau samaksāts avanss 10.4 miljoni eiro, kas ir 20 % no kopējās līguma summas. Pārējā projekta īstenošanai paredzēti 90.2 milj. eiro.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    5

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma