Dienas Bizness

 • 25 sestdiena,
  februāris

  Alma, Annemarija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8450

  USD: 1.0609

Ražošana

Pirms Akmens tilta varētu izvietot brīdinošo konsoli smago auto iesprūšanas gadījumu novēršanai  20

Tuvāko divu gadu laikā pirms Akmens tilta varētu izvietot brīdinošo konsoli, lai efektīvāk novērstu kravas automašīnu iesprūšanu zem tilta.

Kā pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante, šīs ieceres īstenošanas process nav vienkāršs, jo Akmens tilts atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā. Lai ieceri īstenotu, sākotnēji būs jāveic projektēšanas darbi, skaidroja departamenta pārstāve.

Pašlaik departamentā jau ir pārrunāta šāda iecere, taču tās īstenošana varētu notikt ne ātrāk kā tuvāko divu gadu laikā, pastāstīja Dimante.

Viņa arī norādīja, ka pašreiz jau laikus pirms Akmens tilta ir izvietotas lielizmēra zīmes par automašīnu atļauto augstumu, šķērsojot tiltu. Tomēr ik pa laikam notiek negadījumi, kad, nepamanot vai neievērojot šīs zīmes, smagās automašīnas iesprūst zem tilta, bloķējot satiksmi.

Pēdējoreiz šāds atgadījums notika 16.novembrī, kad zem Akmens tilta, 11.novembra krastmalā, bija iesprūdusi smagā automašīna Iveco, uz vairākām stundām pilnībā bloķējot satiksmi. Rīgas domes Satiksmes departamentā pastāstīja, ka negadījums noticis, jo autovadītājs nav ievērojis ceļa zīmi par atļauto automašīnas augstumu. Šis nav pirmais šāda veida atgadījums.

Reklāma