Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Plāno izveidot jaunas autostāvvietas

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja atbalstīja priekšlikumu izveidot darba grupu, kuras uzdevums būs izpētīt iespējas nelielu pazemes un virszemes autostāvvietu izvietošanai pilsētas centrā, lai, pakāpeniski atbrīvojot konkrētas, satiksmei svarīgas ielas no to malās stāvošiem transportlīdzekļiem, varētu paātrināt satiksmes plūsmu un mazināt sastrēgumus, db.lv informēja Rīgas dome.

Komitejas priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs, komentējot darba grupas izveidi, sacījis: "Nekas jauns mums nebūs jāizgudro. Daudzās pasaules pilsētās jau ir aprobētas tehnoloģijas, kas ļauj pavisam mazās teritorijās - pat vienas istabas lielumā -, izmantojot liftu sistēmu, izbūvēt stāvvietas, kurās iespējams novietot vairākus desmitus automašīnu. Būtiskākie jautājumi, kas būs jārisina darba grupai - jāatrod konkrēti zemes gabali, jāizvērtē dažādie piedāvātie tehnoloģiskie risinājumi un, protams, iespējamie finansējuma avoti. Domāju, ka Rīgas centrā būtu iespējams izvietot vairākas šādas stāvvietas."

Komiteja uzdeva Satiksmes departamentam sagatavot Rīgas domes priekšsēdētāja rīkojuma projektu par darba grupas izveidošanu.


Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma