SIA Daugavpils lidosta noslēgusi līgumu ar SIA Projektēšanas birojs Austrumi par Lidostas ielas, Muzeja ielas un ceļa Lociki – Lidlauks rekonstrukcijas tehniskā projekta izstrādi.

Kopējā līgumcena, par kuru noslēgts līgums ir 7,95 tūkst. Ls bez PVN, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

DB jau rakstīja, ka šogad Latvijas reģionālajās lidostās tiek plānoti lieli finansu ieguldījumi un būvdarbi.

Par Daugavpils lidostas attīstīšanu jau tuvākajā laikā tiks noslēgts līgums ar investoriem, Liepājas un Ventspils lidostai no Kohrēzijas fonda būs iespējams saņemt vairākus miljonus latu infrastruktūras uzlabošanai, savukārt Tukuma lidostā šajā vasarā plāno uzsākt regulārus pasažieru pārvadājumus.

Daugavpils lidostas darbība pagaidām nav atjaunota. Tomēr pēc gandrīz gadu ilgām sarunām un izpētes darba arī Daugavpils lidostas attīstība, iespējams, sāks virzīties straujāk. Pašlaik panākta vienošanās un Daugavpils domē gatavo dokumentus, lai noslēgtu līgumu ar izvēlēto stratēģisko investoru GESI Espaniola SA un SRDI SA. Plānots atjaunot lidostas infrastruktūru atbilstoši noteiktām prasībām, lai atjaunotu lidostas darbību.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra