Pēc Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic saņemtā iesnieguma par ekonomikas ministra Arta Kampara publiskajiem izteikumiem Valsts Policija (VP) ir uzsākusi resorisko pārbaudi, Db.lv apstiprināja VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā inspektore Zane Arāja.  

Lidsabiedrības iesniegums ir nodots policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldei, viņa pastāstīja.

airBaltic
sākotnēji vērsās Ģenerālprokuratūrā, kas iesniegumu tālāk nodeva VP priekšniekam.

Jau vēstīts, ka airBaltic solīja vērsties tiesā pret ekonomikas ministru pēc tam, kad A. Kampars publiski apgalvoja, ka airBaltic finanšu situācija ir sarežģīta un lidsabiedrībai draud maksātnespēja.

airBaltic pārstāvji medijiem pavēstījuši, ka ekonomikas ministram pēc šādiem izteikumiem būtu jādemisionē, un šie izteikumi ir radījuši airBaltic milzu kaitējumu.

Valdības darba grupa turpina meklēt iespējamos risinājumus airBaltic likviditātes nodrošināšanai. Rakstisku piedāvājumu attiecībā uz airBaltic akciju iegādi ir izteicis Ocean Group meitasuzņēmums - Lielbritānijā reģistrētā čārterreisu kompānija Ocean Sky Aviation (OSA), kas ieguldot airBaltic pamatkapitālā, vēlas palielināt savu piedāvāto pakalpojumu klāstu.  

Satiksmes ministrijai nav brīvu līdzekļu, ko varētu ieguldīt lidsabiedrības pamatkapitālā, iepriekš pavēstīja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra