Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Rail Baltica posmā no Polijas robežas līdz Kauņai būvdarbi paveikti par 90%  3

Eiropas sliežu platuma dzelzceļa projekta Rail Baltica posmā no Polijas robežas līdz Kauņai būvdarbi jau paveikti par 90%, otrdien vēsta Vz.lt, atsaucoties uz dzelzceļa kompāniju Lietuvos geležinkeliai.

Kompānija projektā jau investējusi 110 miljonus eiro savu līdzekļu jeb aptuveni 37% no visiem minētajā posmā līdz šim jau ieguldītajiem līdzekļiem. Visa projekta vērtība Lietuvā sasniedz 302,7 miljonus eiro. Posms no Polijas robežas līdz Kauņai ir Ziemeļjūras-Baltijas transporta koridora daļa. Izveidojot nepieciešamo infrastruktūru - ceļus, termināļus un loģistikas centrus - pavērsies iespēja izmantot šo līniju intensīvāk un integrēties starptautiskajā transporta tīklā.

Lietuvos geležinkeliai norāda, ka par projektu jau šobrīd interesējas uzņēmēji no dažādām valstīm - Ķīnas, Turcijas, Skandināvijas zemēm, Vācijas un citurienes.

Izdevums Verslo žinios iepriekš jau rakstījis, ka pirmais kravas vilciena izmēģinājuma reiss šai posmā paredzēts septembrī.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma