Dienas Bizness

 • 21 sestdiena,
  janvāris

  Agnese, Agnija, Agne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Rail Baltica projektu vēlas pētīt 10 uzņēmumi

Satiksmes ministrijas (SM) vadībā izveidotā starptautiskā iepirkuma komisija sākusi vērtēt desmit iesniegtos piedāvājumus par Rail Baltica projekta izpētes veikšanu, informē SM.

Iepirkums lielu interesi izraisījis ārvalstu uzņēmumos, jo piedāvājumi saņemti ne tikai no Latvijas, bet arī no Spānijas, Lielbritānijas, Somijas, Francijas un Vācijas. 

Saistītie raksti

Starptautiskā  iepirkuma komisija, kurā ir pārstāvji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, cer darbu pabeigt līdz nākamā gada sākumam, kad arī tiks paziņots konkursa uzvarētājs. Rail Baltica projekta izpēte jāveic 10 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas. 

Rail Baltica nākotnē savienos Somiju, Baltijas valstis un Poliju ar Centrāleiropu. Tā īstenošana sekmētu Latvijas integrāciju Eiropas dzelzceļu tīklu sistēmā,  nodrošinātu regulāru starptautisko pasažieru un kravu plūsmu Ziemeļu–Dienvidu virzienā un pozitīvi ietekmētu tūrisma, reģionu un uzņēmējdarbības attīstību.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma