Dienas Bizness

 • 21 otrdiena,
  februāris

  Eleonora, Ariadne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8486

  USD: 1.0537

Ražošana

Reefer Cargo Terminal sola kravu plūsmu Ventspilij

Jaunuzceltais saldēto produktu terminālis Reefer Cargo Terminal jau 2012.gadā Ventspils ostai varētu kravu apgrozījumu palielināt par 100 tūkstošiem tonnu.

Pirmās kravas no Eiropas uz Baltijas valstīm un Vidusāziju sāks ceļot oktobrī, jo pagaidām vēl notiek pārtikas un veterinārā sertifikācija, DB pastāstīja SIA Reefer Cargo Terminal valdes priekšsēdētājs Mindaugs Raila.

Projektā ieguldīti aptuveni 14 miljoni eiro, un tas ir modernākais un lielākais saldēto produktu terminālis, kas atrodas tieši pie ostas piestātnēm Baltijas jūras baseinā. «Tas, ka atrodamies Noord Natie Ventspils termināls teritorijā, ir mūsu priekšrocība, te ir izcila infrastruktūra, turklāt atrašanās ostas tuvumā nozīmē iespēju ātrāk apstrādāt kravas,» norādīja M. Raila. Pirmās kravas uzņēmums cer saņemt no Norvēģijas – saldētas zivis, taču sarunas notiekot arī par kravu piesaisti citur Eiropā, kā arī par liellopu gaļas kravām no Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas. Kravu piegādes paredzētas gan uz Baltijas valstīm, gan NVS un Kazahstānu.

 

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

 

Saistītie raksti

Komentāri

Reklāma