Dienas Bizness

 • 1 trešdiena,
  marts

  Ivars, Ilgvars

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8531

  USD: 1.0597

Ražošana

Lidostas «Rīga» izlidošanas terminālis

Foto: LETA

Reģistrē izmaiņas lidostas Rīga valdē

Valsts a/s Starptautiskā lidosta Rīga valdē reģistrētas izmaiņas, to pametot līdzšinējam valdes loceklim, satiksmes ministra padomniekam Kasparam Ozoliņam, liecina Lursoft dati.

Viņa vietā pašlaik nav izvēlēts cits valdes loceklis, un lidostas valdē darbojas Agris Balodis, Andis Damlics, Ilona Līce un valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks.

Jau šā gada janvāra beigās tapa zināms, ka K. Ozoliņš grasās pamest valsts a/s Starptautiskā lidosta Rīga valdi, lai sāktu pildīt valsts a/s Latvijas dzelzceļš (LDz) viceprezidenta mata pienākumus. Kā galveno iemeslu amata maiņai Satiksmes ministra biroja vadītājs Aivis Freidenfelds minēja K. Ozoliņa «veiksmīgo pieredzi lidostā Rīga, risinot problēmas ap sarežģīto un vērienīgo Rīgas lidostas infrastruktūras projektu ar Kohēzijas fonda finansējuma piesaisti, un veiksmīgi uzsākot šī projekta realizāciju».

Toreizējais Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Anrijs Matīss norādīja, ka K. Ozoliņš lūdzis atļauju savienot ministra padomnieka un LDz viceprezidenta amatus, un viņam šāda atļauja arī ir dota.

Iepriekš ministra padomnieks K. Ozoliņš tika minēts arī kā potenciālais jaunais satiksmes ministra kandidāts.

Valsts a/s Starptautiskā lidosta Rīga 2011. gadā apgrozīja 23,4 milj. Ls, kas ļāva uzņēmam Latvijas lielāko kompāniju TOP 500 ierindoties 182. vietā. Lidostas peļņa aizpērn veidoja 410 tūkstoti Ls.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pērn zemākais pārvadāto kravu apjoms kopš 2010. gada

2016. gadā, salīdzinot ar 2015. gadu, ar sauszemes un cauruļvadu transportu pārvadāto kravu apjoms ir samazinājies par 8,1 miljonu tonnu jeb 6,6 %. Būtiskākais pārvadāto kravu kritums par 7,8 miljoniem tonnu jeb 14,1 % bija dzelzceļa...

Reklāma