Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Rīdzinieki apmierināti ar nakts transportu

Lielākā daļa aptaujāto Rīgas iedzīvotāju pozitīvi novērtē nakts transporta ieviešanu Rīgā nedēļas nogalēs.

Kopumā 70% respondentu uzskata, ka nakts transports ir viens no veidiem, kā nokļūt līdz galamērķim, bet 11% aptaujas dalībnieku uzsver, ka nakts transporta ieviešana, viņuprāt, papildina sabiedriskā transporta pakalpojumu klāstu, DB informēja Rīgas satiksmes pārstāvis Viktors Zaķis.

Saistītie raksti

13% iedzīvotāju, kas piedalījušies aptaujā, atklāj, ka nakts transporta ieviešana iespaidojusi viņu izvēli par labu sabiedriskajam transportam, bet 6% – ka viņi nakts transportu izmanto galvenokārt izdevīguma dēļ, jo maksa par braucienu ir zemāka nekā taksometriem.

Šā gada jūnijā nakts transportu izmantojuši 3,6 tūkst. pasažieru, bet jūlijā – 9,1 tūkst. Populārākais maršruts bijis N1 Centrs – Mežciems, abos mēnešos tajā pārvadāti vairāk nekā divi tūkst. pasažieru, savukārt vismazāk izmantots ir N9 Centrs – Mežaparks, tajā jūnijā un jūlijā pārvadāti tikai 462 pasažieri.

Aptaujā kopumā piedalījušies vairāk nekā divi tūkstoši Rīgas satiksmes interneta lapas apmeklētāju, un tā veikta šā gada jūlijā.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma