Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Rīgā aiztur 5 bandu luksus auto zagļus  8

Lexus RX, Honda CRV, BMW X5, Porsche Cayenne — šo auto zādzībā specializējušos piecu bandu pārstāvjus aizturējusi policija, ziņo kriminal.ru.

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)Aprīkojumu šo auto aizdzīšanai noziedznieki iegādājušies internetā. Puslegālā interneta veikalā esot iespējams iegādāties ierīci, kas uzreiz var atvērt 30 modeļu automobiļus. Šo ierīci esot iespējams iegādāties tikai par 2 —4 tūkst. eiro. No 14 aizturētajām personām desmit atrodas apcietinājumā, ziņo Delfi. Galvenokārt šajos grupējumos darbojās Latvijas pavalstnieki, taču viens grupējums esot bijis starptautisks, un tajā bija iesaistīti arī Lietuvas pilsoņi. Gandrīz visas aizturētās personas ir rūdīti un profesionāli autozagļi, kuri ar šo rūpalu nodarbojās jau kopš jaunības - 90.gadiem. Lielākā daļa no viņiem ir jau vairākkārt tiesāti par līdzīgiem likumpārkāpumiem.


 

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma