Igaunijas lidsabiedrība Estonian Air atsāks lidojumus no Tallinas uz Rīgu un atpakaļ. Lidojumi tiks atsākti 25. martā un notiks 17 reizes nedēļā.

Pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās lidsabiedrības lidojumi šajā maršrutā notiks trīs reizes dienā, bet reizi dienā – sestdienās un svētdienās.

«Lai nostiprinātu savas pozīcijas Baltijā un panāktu ilgtspējīgu izaugsmi, Estonian Air atjauno savu maršrutu Tallina – Rīga. Estonian Air mērķis ir nodrošināt elastīgu lidojumu sarakstu darījumu cilvēkiem, kas ceļo maršrutā Tallina – Rīga, kā arī palielināt savienoto reisu iespējas cauri Tallinai,» norāda Estonian Air komercdarījumu vadītājs Rauno Paras (Rauno Parras).

Biļetes cena vienā virzienā no Rīgas uz Tallinu ir no 49,9 eiro (35,07 lati) un no Tallinas uz Rīgu – no 39,9 eiro (28,04 lati), ja to iegādājas lidsabiedrības interneta vietnē.

Estonian Air apkalpo maršrutus uz 25 galamērķiem NVS, Skandināvijā un Eiropā. Lidsabiedrība nesen paziņojusi par jaunu galamērķu apgūšanu šajā pavasarī. Tie ir Helsinki, Rīga, Jiveskila, Hanovere, Vīne, Venēcija, Kokola/Pietarsāri, Joensū, Kajāni un Tbilisi.

Db.lv jau vēstīja, ka Latvijas nacionālais aviopārvadātājs airBaltic šajā ziemas sezonā slēdzis tiešo reisus maršrutā Tallina-Viļņa, taču lidsabiedrība joprojām piedāvā šo savienojumu ar pārsēšanos Rīgā.

Pēc tam, kad Latvijas nacionālais aviopārvadātājs airBaltic nolēma šajā ziemas sezonā nepiedāvāt tiešos lidojumus maršrutā Tallina-Viļņa, Igaunijas konkurents Estonian Air ne vien atjaunojis lidojumus šajā maršrutā, bet dubultojis reisu skaitu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra