Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

Rīgā būs jauns autobusu maršruts

Lai skolēni varētu droši nokļūt uz skolu un iedzīvotāji uz darbu un medicīnas centriem, no pirmdienas, 3.septembra, sāks kursēt jauns eksperimentālais autobusu maršruts Nr.27 no autobusu galapunkta Imanta 5 līdz Beberbeķu ielai.

Jaunajā autobusu maršrutā kursēs Ikarus midibusi.

Autobusi aties no autobusu galapunkta Imanta 5 un apstāsies pieturvietās Ceriņu iela, Rostokas iela, Autostāvvieta, Paula Lejiņa iela, Priedaines iela, Dārzniecība, Mežmalas iela, Gaviezes iela, Beberbeķu iela.

No galapunkta Imanta 5 autobusi kursēs pa Kurzemes prospektu, Zolitūdes ielu, Rostokas ielu, Anniņmuižas ielu, Apuzes ielu, Jūrkalnes ielu, Kārļa Ulmaņa gatvi līdz Rīgas apvedceļam, tad atkal pa Kārļa Ulmaņa gatvi Rīgas centra virzienā līdz pieturvietai Beberbeķu iela, un atpakaļ uz Imantu.

Autobusu maršruts esot izveidots tā, lai skolēni droši varētu nokļūt mācību iestādēs, kas atrodas Imantā un Zolitūdē, kā arī Beberbeķu iedzīvotāji varētu apmeklēt medicīnas iestādes un tirdzniecības centrus, kā arī ērti varētu pārsēsties citos transporta līdzekļos, lai nokļūtu pilsētas centrā, informēja Rīgas dome.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  15

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma