Dienas Bizness

 • 28 trešdiena,
  septembris

  Sergejs, Svetlana, Lana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Rīgā būs jauns autobusu maršruts

Lai skolēni varētu droši nokļūt uz skolu un iedzīvotāji uz darbu un medicīnas centriem, no pirmdienas, 3.septembra, sāks kursēt jauns eksperimentālais autobusu maršruts Nr.27 no autobusu galapunkta Imanta 5 līdz Beberbeķu ielai.

Jaunajā autobusu maršrutā kursēs Ikarus midibusi.

Autobusi aties no autobusu galapunkta Imanta 5 un apstāsies pieturvietās Ceriņu iela, Rostokas iela, Autostāvvieta, Paula Lejiņa iela, Priedaines iela, Dārzniecība, Mežmalas iela, Gaviezes iela, Beberbeķu iela.

No galapunkta Imanta 5 autobusi kursēs pa Kurzemes prospektu, Zolitūdes ielu, Rostokas ielu, Anniņmuižas ielu, Apuzes ielu, Jūrkalnes ielu, Kārļa Ulmaņa gatvi līdz Rīgas apvedceļam, tad atkal pa Kārļa Ulmaņa gatvi Rīgas centra virzienā līdz pieturvietai Beberbeķu iela, un atpakaļ uz Imantu.

Autobusu maršruts esot izveidots tā, lai skolēni droši varētu nokļūt mācību iestādēs, kas atrodas Imantā un Zolitūdē, kā arī Beberbeķu iedzīvotāji varētu apmeklēt medicīnas iestādes un tirdzniecības centrus, kā arī ērti varētu pārsēsties citos transporta līdzekļos, lai nokļūtu pilsētas centrā, informēja Rīgas dome.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    5

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma