Valsts a/s Latvijas Valsts ceļi (LVC) noslēgusi atkārtoti izsludināto konkursu par autoceļa P4 Rīga-Ērgļi 52,56 – 61,63 kilometra posma rekonstrukcijas darbu veikšanu. Konkursa rezultāti liecina, ka konkurss noslēdzies par mazāku līgumcenu, nekā LVC bija plānojis iepriekš.

Par autoceļa Rīga-Ērgļi 52,58 – 61,63 kilometra posma atjaunošanu paredzēts slēgt teju 3,1 milj. Ls vērtu līgumu ar pilnsabiedrību a/s Ceļu pārvalde un SIA Ceļu būvniecības sabiedrība Igate. Iepriekš LVC paredzēja, ka šī posma rekonstrukcijas darbu veikšanai varētu atvēlēt ap 4,2 milj. Ls, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā. Pilnsabiedrība iesniedza piedāvājumu par viszemāko cenu, kas arī bija galvenais piedāvājuma izvēles kritērijs, bet kopumā konkursā savus pieteikumus iesniedza divi pretendenti.

Autoceļa P4 minētā posma rekonstrukcijas būvdarbu uzraudzību par 46,2 tūkst. Ls veiks SIA Polyroad, liecina informācija IUB.

Konkurss par autoceļa Rīga-Ērgļi atjaunošanu pirmo reizi tika izsludināts šā gada otrajā februārī, tomēr par šo konkursu iesniedza sūdzību SIA Tilts, kā rezultātā IUB liedz turpināt iepirkuma procedūras gaitu. Konkurss tika atkārtoti izsludināts šā gada 14. maijā.
Autoceļa P4 posma rekonstrukcija notiks, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu aktivitātes «Valts pirmās šķiras autoceļu maršrutu sakārtošana».

Db.lv jau rakstīja, ka par vairāk nekā 3,2 milj. Ls paredzēts rekonstruēt arī ceļa Rīga-Ērgļi posmu 90,70 – 99.66 kilometrā jeb posmā no pagrieziena uz Mazozoliem līdz Ērgļiem. Šo darbu veikšana uzticēta a/s Ceļu pārvalde. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra