Dienas Bizness

 • 27 pirmdiena,
  marts

  Gustavs, Gusts, Tālrīts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8640

  USD: 1.0889

Ekonomika

Rīgā ieradīsies easyJet simtā Airbus markas lidmašīna  1

Pēc lidojumu tūres pa lielākajām Eiropas pilsētām, easyJet simtais Airbus A319 21.augustā pirmo reizi ieradīsies Rīgā. Šī lidmašīna no citām flotē esošajām lidmašīnām vizuāli atšķiras - tai ir īpašs zīmējums.

Visi easyJet pasažieri, kas ieplānojuši lidojumu no Rīgas uz Berlīni šajā dienā, varēšot izbaudīt lidojumu šajā - vienā no jaunākajām, klusākajām un videi draudzīgākajām - easyJet lidmašīnām.

"easyJet iegādājās savu simto Airbus A319 pirms nepilniem četriem mēnešiem, un tā vienmēr atšķirsies ar savu īpašo zīmējumu no pārējām 137 flotē esošajām lidmašīnām. easyJet simtā lidmašīna tika iegādāta 3,5 gadu laikā pēc pirmā Airbus lidaparāta. Tas nozīmē, ka easyJet uzņēmusi savā flotē pa vienam A319 ik pēc 12 dienām," informēja aviosabiedrība.

Pagājušajā gadā easyJet videi kaitīgās emisijas no lidmašīnām veidoja 95,7 gramus CO2 uz vienu pasažieri kilometrā. Tas esot mazāk nekā izdala hibrīdautomašīna Toyota Prius ar 104 gramiem CO2 kilometrā un daudz mazāk par Eiropas Komisijas noteikto standartu automašīnu industrijai -130g uz kilometru.

Reklāma