Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Rīgā no nozagtajām automašīnām nav atrasta pat puse

Rīgā šā gada deviņos mēnešos nozagtas 593 automašīnas, bet atrasta tikai 261 automašīna, Db.lv informēja Rīgas Galvenās policijas pārvaldes Automašīnu zādzību apkarošanas nodaļas priekšnieks Andris Stūrainis. Viņš akcentē, ka automašīnu zādzību skaits Rīgā arvien samazinās.

Rīgā šā gada deviņos mēnešos ir nozagtas 593 automašīnas, kas ir par 164 automašīnām mazāk nekā pērn šajā laika posmā. Šogad deviņu mēnešu laikā ir atklāts 31 automašīnas zādzības noziegums, atrasta 261 automašīna.

Pagājušā gada deviņos mēnešos Rīgā tika nozagtas 757 automašīnas, atklāti 27 noziegumi, atrastas 386 automašīnas.

Šā gada deviņos mēnešos Rīgā par noziegumiem, kas saistīti ar autotransportu, aizturēta 81 persona. Nozagtas (pa markām): VW - 201, Audi - 113, BMW – 68, Mercedes-Benz - 44, Ford - 25, Mazda - 16, Opel - 23, VAZ - 25. Pārējo marku automašīnas zagtas mazāk.

No 593 automašīnām aptuveni 200 tika nozagtas nakts laikā. Skatoties pēc automašīnu izlaiduma gadiem, visvairāk zagtas 1998. un 1999. gadā ražotās automašīnas.

Deviņu mēnešu laikā notikuši pieci laupīšanas uzbrukumi, kuru mērķis bijis nozagt automašīnas. Divi no tiem ir atklāti. Tomēr A. Stūrainis akcentē, ka policija jau sen nav saskārusies ar tradicionāliem uzbrukumiem automašīnu īpašniekiem, kuru mērķis ir vardarbīgā veidā atņemt automašīnu. Šādi noziegumi bija izplatīti deviņdesmito gadu beigās. Tagad uzbrukumi lielākoties notiek kopīgu iedzeršanu laikā vai nesadalot īpašumu.

 

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma