Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Rīgā samazinājies sabiedriskā transporta zaķu skaits  2

SIA Rīgas satiksme transportlīdzekļos šā gada septembrī, salīdzinot ar augustu, samazinājies bezbiļetnieku skaits, liecina Rīgas satiksmes statistikas dati.

Septembrī Rīgas satiksmes autobusos, trolejbusos un tramvajos konstatēti 4740 bezbiļetnieki, kas ir par 1463 mazāk nekā augustā, kad sabiedriskajā transportā sods par braukšanu bez biļetes tika piemērots 6203 pasažieriem. Jāpiebilst, ka augustā tika veikts vien par 17 pārbaudēm vairāk nekā septembrī.

Septembrī visvairāk bezbiļetnieku sodīti 15. trolejbusa maršrutā – kopumā 206 pasažieri, savukārt neviens pasažieris nav konstatēts braucam bez biļetes 20. maršruta trolejbusā.

Db.lv jau rakstīja, ka līdz šā gada 1. decembrim plānots ieviest sistēmu, kad par braukšanu bez biļetes pasažierim tiks piemērots līgumsods, turklāt tas varēs sasniegt aptuveni 50 Ls, atkarībā no maršruta mēnešbiļetes cenas. 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma