Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Rīgā sola nodrošināt atlaides sabiedriskajā transportā  1

Rīgas dome saglabās iespēju pirmo četru klašu skolēniem bez maksas izmantot sabiedrisko transportu un piešķirs tiem 100% atlaidi.

Par to lēmusi pašvaldības SIA Rīgas satiksme dalībnieku sapulce, kuru vadīja uzņēmuma kapitāla daļu turētājs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Sapulces laikā tika runāts par atlaidēm sabiedriskajā transportā, kuras šogad nodrošinās Rīga pašvaldība.

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)Tāpat Rīgas dome piešķirs 50% atlaidi braukšanai sabiedriskajā transportā 5.-12. klašu skolēniem un studējošajiem. Mēra preses sekretāre Anna Kononova neminēja konkrētu summu, kas nepieciešama atlaižu nodrošināšanai, bet atzina, ka Rīgas satiksmē atrastas iespējas ietaupīt, samazinot algas, administratīvās izmaksas, kā arī ziemā saglabājot reisu skaitu vasaras režīmā.

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma