Dienas Bizness

 • 9 piektdiena,
  decembris

  Tabita, Sarmīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8500

  USD: 1.0762

Ražošana

Rīgā sola nodrošināt atlaides sabiedriskajā transportā  1

Rīgas dome saglabās iespēju pirmo četru klašu skolēniem bez maksas izmantot sabiedrisko transportu un piešķirs tiem 100% atlaidi.

Par to lēmusi pašvaldības SIA Rīgas satiksme dalībnieku sapulce, kuru vadīja uzņēmuma kapitāla daļu turētājs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Sapulces laikā tika runāts par atlaidēm sabiedriskajā transportā, kuras šogad nodrošinās Rīga pašvaldība.

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)Tāpat Rīgas dome piešķirs 50% atlaidi braukšanai sabiedriskajā transportā 5.-12. klašu skolēniem un studējošajiem. Mēra preses sekretāre Anna Kononova neminēja konkrētu summu, kas nepieciešama atlaižu nodrošināšanai, bet atzina, ka Rīgas satiksmē atrastas iespējas ietaupīt, samazinot algas, administratīvās izmaksas, kā arī ziemā saglabājot reisu skaitu vasaras režīmā.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma