Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Rīgā sola nodrošināt atlaides sabiedriskajā transportā  1

Rīgas dome saglabās iespēju pirmo četru klašu skolēniem bez maksas izmantot sabiedrisko transportu un piešķirs tiem 100% atlaidi.

Par to lēmusi pašvaldības SIA Rīgas satiksme dalībnieku sapulce, kuru vadīja uzņēmuma kapitāla daļu turētājs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Sapulces laikā tika runāts par atlaidēm sabiedriskajā transportā, kuras šogad nodrošinās Rīga pašvaldība.

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)Tāpat Rīgas dome piešķirs 50% atlaidi braukšanai sabiedriskajā transportā 5.-12. klašu skolēniem un studējošajiem. Mēra preses sekretāre Anna Kononova neminēja konkrētu summu, kas nepieciešama atlaižu nodrošināšanai, bet atzina, ka Rīgas satiksmē atrastas iespējas ietaupīt, samazinot algas, administratīvās izmaksas, kā arī ziemā saglabājot reisu skaitu vasaras režīmā.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu  19

«Šodien ir iespēja iegūt Latvijas tranzīta koridoram papildu 9 milj. tonnu kravu – tās ir kravas, kas pašlaik caur Baltkrieviju un Lietuvu iet uz Kaļiņingradu,» saka Euro Rail Trans valdes loceklis un līdzīpašnieks Ainārs Šlesers...

Reklāma