Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Rīgas brīvostā rekonstruēs naftas produktu terminālu

Šodien notika Rīgas brīvostas valdes sēde, kurā izskatīja SIA Woodison Terminal iesniegumu par naftas produktu termināla rekonstrukciju Rīgā, Tvaika ielā 39, db.lv informēja Rīgas dome.

Brīvostas valde piekrita SIA Woodison Terminal lūgumam un atbalstīja termināla rekonstrukciju par iesniedzēja līdzekļiem, ar noteikumu, ka tiek saņemti visi atbildīgo vides institūciju saskaņojumi. Rekonstrukcijas ietvaros plānots celt rezervuārus naftas produktu glabāšanai, kas atbilstu visām Eiropas Savienības prasībām un standartiem.

"Naftas termināla rekonstrukcija nozīmīgi uzlabos ekoloģisko situāciju šajā objektā, jo tiks iekārtoti jauni naftas produktu rezervuāri, kas dos iespēju pārtraukt pašreizējo morāli novecojušo tvertņu ekspluatāciju", - brīvostas valdes lēmumu komentēja Andris Ārgalis.


Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma