Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Rīgas brīvostu apmeklē Baltkrievijas ārlietu ministrs Vladimirs Makejs

Šodien 7. jūlijā darba vizītes ietvaros Rīgas brīvostu apmeklēja Baltkrievijas ārlietu ministrs Vladimirs Makejs.

Vizītē piedalījās arī LR satiksmes ministrs Uldis Augulis, Baltkrievijas vēstniece Latvijā Marina Dolgopolva, kā arī Baltkrievijas naftas kompānijas (Белорусская нефтяная компания) ģenerāldirektors A. Demidovs un VAS Latvijas Dzelzceļš valdes priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš. Tā kā Baltkrievijas ārlietu ministra atbildības lokā ietilpst arī tranzīta jautājumi, apmeklējuma laikā Rīgas brīvostā ar Satiksmes ministru, Rīgas brīvostas un VAS Latvijas Dzelzceļš pārstāvjiem pārrunāta turpmākā sadarbība un iespējamā naftas produktu eksporta palielināšana caur Latviju.

Pašreiz galvenais Baltkrievijas kravu veids, kas tiek apkalpots Rīgas ostā ir naftas produkti no Baltkrievijas. Pārējo daļu veido kokmateriālu kravas. Pēdējos trīs gados Baltkrievijas kravas veidoja aptuveni 7% no visa Rīgas ostas kravu apgrozījuma. Savukārt, naftas produktu segmentā Baltkrievijas kravu īpatsvars veido ap 30% no visa apgrozījuma.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma