Rīgas pašvaldība dod iespēju uzņēmējiem attīstīt velotūrisma biznesu, piedāvājot mutiskā izsolē ar augšupejošu soli vairākus neapbūvētus zemesgabalus velonomas punktu tīkla ierīkošanai un apsaimniekošanai.

Tie ir desmit zemesgabali, vidēji desmit kvadrātmetrus lieli dažādās pilsētas vietās.

Tās ir: Vaļņu ielas un Kaļķu ielas krustojums, Vaļņu iela pie tirdzniecības centra Galerija centrs, Kaļķu iela pie Latvijas Okupācijas muzeja, Pulkveža Brieža ielas un Elizabetes ielas krustojums, Tallinas ielas un Miera ielas krustojums, Krišjāņa Valdemāra ielā, Mārupes ielas un Mazās Nometņu ielas krustojums, Kalnciema ielas un Slokas ielas krustojums, Dzirciema ielas un Jūrmalas gatves krustojums, kā arī Lielvārdes ielas un Brīvības gatves krustojums.

Izsole notiks 2012.gada 27.martā plkst.14:00, Rīgas domes Īpašuma departamenta telpās, Riharda Vāgnera ielā 5.

Zemesgabalu sākotnējais nomas maksas apmērs – Ls 2395,00 gadā, kas aprēķināts kā visu zemesgabalu sākotnējās nomas maksas apmēra summa. Izsoles solis Ls 240,00. Drošības naudas (nodrošinājuma) apmērs Ls 1000,00.

Papildus informācija par velonomas punktu nomas vietu izsoli atrodama http://rdid.lv/lv/rigas_pasv_iznoma/sludinajumi/izsoles_konkursi/12/

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra