Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Rīgas lidosta signalizē par jaunu reisu iespējām  7

Gaisa pārvadātāju reisi no lidostas Rīga šā gada pirmajos astoņos mēnešos ir pilnāki un rentablāki, salīdzinot ar iepriekšējo gadu

To Dienas Biznesam norāda valsts a/s Starptautiskā lidosta Rīga Aviācijas pakalpojumu un biznesa attīstības departamenta direktore Liene Freivalde, piebilstot, ka tas savukārt ir signāls aviokompānijām, ka maršruts uz Rīgu ir pieprasīts, un tās var apsvērt papildu reisu ieviešanu.

Saistītie raksti

Kopumā 2016.gada astoņos mēnešos (janvāris – augusts) lidostā Rīga kopējais pasažieru skaits ir pieaudzis par 4,7% salīdzinājumā ar pagājušā gada tādu pašu laika periodu, savukārt lidojumu skaits palielinājies par 0,3%, kas norāda uz gaisa kuģu aizpildījuma pieaugumu. 2016.gadā lidojumus no lidostas Rīga sāka divas jaunas aviokompānijas – Vueling (uz Barselonu) un Aegean Airlines (uz Atēnām). Vasaras sezonā arī Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic atklāja jaunus galamērķus uz Rimini un Rekjavīku, bet aviokompānija WizzAir – uz Lībeku un Telavivu. Turklāt daudzas aviokompānijas palielinājušas lidojumu biežumu esošajos maršrutos.

L. Freivalde norāda arī uz 2016.gadā nacionālā gaisa pārvadātāja airBaltic veiksmīgās tranzīta pasažieru piesaistes politikas rezultātiem, pateicoties kuriem vērojams nozīmīgs tranzīta pasažieru pieaugums (+14% salīdzinājumā ar pagājušā gada laika periodu no janvāra līdz augustam).

Visu rakstu Rīgas lidosta signalizē par jaunu reisu iespējām lasiet 15. septembra laikrakstā Dienas Bizness.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma