Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Rīgas ostā «zaļā statusa» kuģiem 10% mazāka ostas maksa

Rīgas brīvosta piešķirs 10% atlaidi fonda Green Awards sertificētiem kuģiem, kas pārvadā jēlnaftu, liecina informācija portālā Portworld.com.

«Rīgas brīvostas pārvalde apņēmusies piešķirt 10% atlaidi sniegtajiem ostas pakalpojumiem jēlnaftu pārvadājošajiem kuģiem, kurus sertificējis Green Award fonds,» teikts ostas paziņojumā.

Green Award sertifikāts nozīmē, ka kuģis ir «īpaši tīrs un īpaši drošs». Patlaban šāds sertifikāts ir izsniegts 234 kuģiem. Šie kuģi saņems atlaides aptuveni 30 ostās deviņās pasaules valstīs. Tāpat šos kuģus atbalstīs no navigācijas pakalpojumu sniedzēji un bankas.

Saistītie raksti

Green Award jeb «zaļo statusu» piešķir jēlnaftas tankkuģiem un sauso beramkravu kuģiem ar pilno kravnesību virs 20 tūkstošiem tonnu. Pirms «zaļā statusa» piešķiršanas tiek izvērtēts kuģa tehniskais stāvoklis, apkalpes un krasta vadības kvalitāte.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma